Bal Wszystkich Świętych
  • 02 Listopad 2022

Wesoło i gwarno słuchać było na korytarzu klas 1-3 od samego rana. Najmłodsi uczniowie szykowali się na bal, niezwykły bo Bal Wszystkich Świętych, który w czwartek 27 października po raz pierwszy odbył się w nasze szkole. Podziwiać można było przepiękne i bardzo pomysłowe stroje w których wystąpili mali uczniowie. W specjalnie udekorowanej sali były tańce i śpiewy, wszyscy czuli się jak w niebie. Z tej okazji rodzice przygotowali słodki poczęstunek. Odbyła się sesja zdjęciowa i Quiz o świętych. Każdy z uczniów miał za zadanie zaprezentować postać patrona w którego się wcielił. Dzieci wykazały się dobrą znajomością  świętych patronów. Zabawę zakończył pochód świętych ulicami Rudnika. Bal Wszystkich Świętych został na stałe wpisany do szkolnego kalendarza.