AKTUALNOŚCI

 1. Home
 2. Aktualności
KRÓTKIE INFORMACJE

Konsultacje z rodzicami Zapraszamy, w dniu 18 maja 2022 roku o godzinie 17:00 na konsultacje z wychowawcami klas oraz nauczycielami. Klasa I – sala nr 8; Klasa II – sala nr 7; Klasa III – sala nr 9; Klasa IV – sala nr 14; Klasa V – sala nr 13; Klasa VI – sala nr 15; Klasa VII – sala nr 12; Klasa VIII – sala nr 11 Pozostali nauczyciele- pokój nauczycielski

 PRZEDSZKOLAKI W REMIZIE STRAŻACKIEJ RUDNICKIEJ OSP
PRZEDSZKOLAKI W REMIZIE STRA..
 • 17 Maj 2022

Przedszkolaki z Rudnika miały dziś okazję być w rudnickiej remizie strażackiej i spotkać się ze strażakiem- Panem Michałem. Pan Michał zaprezentował dziecio..

czytaj więcej
Mistrz ortograficznych potyczek wyłoniony
Mistrz ortograficznych potycze..
 • 17 Maj 2022

  16 maja bieżącego roku w progach Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudniku gościliśmy przedstawicieli klas IV-VIII ze szkół z Gamowa, Szonowic i Grz..

czytaj więcej
Konkurs „Mam Talent”
Konkurs „Mam Talent”
 • 16 Maj 2022

12 maja przedszkolaki z Szonowic mieli okazję wziąć udział w pierwszym międzyprzedszkolnym konkursie „MAM TALENT” organizowanym przez Samorządowe Przeds..

czytaj więcej
  IV Powiatowy Konkurs „Mistrz rozrywek umysłowych” dla klas drugich.
IV Powiatowy Konkurs „Mis..
 • 16 Maj 2022

      13 maja 2022r w  Szkole Podstawowej nr 18 im. Książąt Raciborskich w Raciborzu odbył się konkurs dla uczniów klas drugich pt. &bd..

czytaj więcej
PRZEDSZKOLAKI W SZKOLNEJ BIBLIOTECE
PRZEDSZKOLAKI W SZKOLNEJ BIBLI..
 • 15 Maj 2022

W środę i w piątek przedszkolaki z Rudnika odwiedzili szkolną bibliotekę. Dzieci zostały zaproszone przez bibliotekarkę Panią Basię wraz z „Magiczną ksią..

czytaj więcej
Konkurs „MAM TALENT”
Konkurs „MAM TALENT”
 • 12 Maj 2022

12 maja przedszkolaki z Rudnika mieli okazję wziąć udział w pierwszym międzyprzedszkolnym konkursie „MAM TALENT” organizowanym przez Samorządowe Przedsz..

czytaj więcej
„Alladyn…baśń tysiąca i jednej nocy” opowieść muzyczna w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa
„Alladyn…baśń tysiąca i..
 • 12 Maj 2022

Rudnickie przedszkolaki w poniedziałek 09 maja miały okazję zobaczyć to właśnie przedstawienie w Raciborskim Centrum Kultury. Niezwykłe zdarzenia, cudowna lampa..

czytaj więcej
AKCJA ŻONKILE
AKCJA ŻONKILE
 • 11 Maj 2022

  19 kwietnia 1943 roku wybuchło powstanie w getcie warszawskim. Było największym zbrojnym zrywem Żydów podczas II wojny światowej, a także jednym z ..

czytaj więcej
MAJOWE ROCZNICE
MAJOWE ROCZNICE
 • 11 Maj 2022

    Dnia 6 maja 2022 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel rocznicowy „Majowe święta i rocznice”. Majowe święta to ulubione ..

czytaj więcej
Wizyta Ochotniczej Straży Pożarnej z Makowa w Szonowicach
Wizyta Ochotniczej Straży Po..
 • 10 Maj 2022

10 maja przedszkolaków z Szonowic odwiedziła Ochotnicza Straż Pożarna z Makowa, a dokładniej ich dwóch przedstawicieli. Gdy przybyli na miejsce prz..

czytaj więcej