Uczniowie wyróżnieni na poziomie wysokim i zachowaniem co najmniej bardzo dobrym
w I półroczu roku szkolnego 2023/2024
Klasy I-II-III Szkoła Podstawowa
Klasa I Paweł Mrowiec
Martyna Musioł
Jan Żok
Józef Żok
Marta Żok
Klasa II Amelia Bury
Milena Daniel
Edyta Dekorda
Mikołaj Fiołka
Natan Gajda
Martyna Lipińska
Lilianna Płaszewska
Jan Ruciński
Martyna Stuchły
Mateusz Urbisz
Klasa III Julia Musioł
Jakub Skupień
Ignacy Marcinek
Milena Chruściel
Zofia Pisarczyk
Paulina Bujak
Klasy IV – V – VI – VII – VIII Szkoła Podstawowa
KLASA | IMIĘ I NAZWISKO | ZACHOWANIE | ŚREDNIA OCEN |
Klasa IV | Mateusz Mrowiec | bardzo dobre | 5,42 |
Jan Otlik | bardzo dobre | 5,25 | |
Klasa V | Sawyer Gajda | wzorowe | 5,86 |
Natalia Weiser | wzorowe | 5,36 | |
Michał Ruciński | wzorowe | 5,29 | |
Maja Ewy | wzorowe | 5,21 | |
Eliza Skroban | wzorowe | 5,21 | |
Lena Weiser | wzorowe | 5,07 | |
Adam Przybyła | bardzo dobre | 5,07 | |
Amelia Kałdońska | wzorowe | 5,0 | |
Tomasz Machowski | bardzo dobre | 4,79 | |
Klasa VI | Filip Nahlik | bardzo dobre | 5,43 |
Clara Chruściel | bardzo dobre | 5,29 | |
Magdalena Skroban | bardzo dobre | 5,14 | |
Jakub Skroban | bardzo dobre | 5,00 | |
Julita Palicka | bardzo dobre | 4,86 | |
Klasa VII | Aron Gajda | wzorowe | 5,25 |
Kamil Sługa | wzorowe | 5,07 | |
Klasa VIII | Dawid Marcinek | wzorowe | 5,07 |
Sukcesy uczniów ZSP w Rudniku w I półroczu roku szkolnego 2023/2024
Sawyer Gajda, I MIEJSCE Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego i Niemieckiego kl. IV-VI, opiekun Iwona Talik
Aron Gajda, III MIEJSCE Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego i Niemieckiego kl. VII-VIII, opiekun Iwona Talik
Clara Chruściel, I MIEJSCE Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego i Niemieckiego kl. IV-VIII, opiekun Edyta Starostka
Jacek Fiołka, III MIEJSCE Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego i Niemieckiego kl. IV-VIII, opiekun Edyta Starostka
Lekkoatletyczny Festiwal Sztafet, III MIEJSCE, skład sztafety 4x100m - Amelia Kałdońska, Eliza,Skroban, Maja Ewy,Natalia Weiser, skład sztafety szwedzkiej - Lena Weiser, Michelle Marcol,Magdalena Skroban,Wiktoria Rzepka, opiekun Bożena Walaszek
Mateusz Mrowiec, III MIEJSCE Wojewódzki Konkurs Plastyczny “Malujemy wiatr”
Jerzy Otlik, III MIEJSCE Senacki konkurs literacki "List do Taty”, opiekun Karina Puls
Wiktoria Rzepka, WYRÓŻNIENIE Senacki konkurs literacki "List do Taty”, opiekun Karina Puls
Edyta Dekorda, III MIEJSCE Gminny Konkurs "Jestem Europejczykiem”, opiekun Barbara Burdzik
Julia Musioł, I MIEJSCE Gminny Konkurs "Jestem Europejczykiem”, opiekun Iwona Kurzywilk
Jakub Skupień, III MIEJSCE Gminny Konkurs "Jestem Europejczykiem”, opiekun Iwona Kurzywilk
Julian Marcinek, I MIEJSCE Gminny Konkurs "Jestem Europejczykiem”, opiekun Daniela Stiebler
Jan Otlik, II MIEJSCE Gminny Konkurs "Jestem Europejczykiem", opiekun Daniela Stiebler