UBEZPIECZENIE

1. Home
  2. Ubezpieczenie
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Inter Risk ,obejmuje wychowanków Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudniku ochroną ubezpieczeniową w terminie od 01.09.2021 do 31.08.2022 r.
Składka: 50,00 zł

Numer polisy:  EDU A/P 093788 (proszę na ten numer powoływać się w przypadku zgłoszenia szkody)

Każdy kto opłaci składkę do 30 września ,uczestniczy w ubezpieczeniu z ochroną od 01 września.

Ważne, w zakresie ubezpieczenia świadczenie z odpowiedzialnością w przypadku pandemii i epidemii z tytułu pobytu w szpitalu w wyniku choroby. Polisa obejmuje ochroną dzieci w szkole, domu, na wakacjach oraz podczas treningów.

Główne atuty:

1. Wysokie sumy ubezpieczenia w stosunku do składki.

2. Wysokie świadczenie oraz tak zwane BÓLOWE( np. przy stłuczeniu)

3. Koszty prywatnej rehabilitacji po zdarzeniu nnw oraz odbudowy zębów  stałych do 3000 zł

4. HIT Pobyt w szpitalu  150 zł za dzień

5.Pogryzienie przez psa oraz pokąsanie i ukąszenie.

6.Zwrot za zakup lub naprawę okularów i aparatów słuchowych

7.Pakiet KLESZCZ i rozpoznanie boreliozy.

DANE KONTAKTOWE
Darek Drzeniek

Tel: 509 550 360

Mail: dariusz@drzeniek.pl

Weronika Żymełka
Dyrektor ZSP w Rudniku
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudniku
ul. Słoneczna 1
47-411 Rudnik

e-mail: zsorudnik@wp.pl
tel. +48 32 410 64 93

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany w art. 13 RODO informuję, iż treść obowiązku informacyjnego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudniku, ul. Słoneczna 1, 47-411 Rudnik w zakresie przetwarzania danych osobowych jest dostępna w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudniku, ul. Słoneczna 1, 47-411 Rudnik oraz na stronie internetowej pod adresem: https://zsp-rudnik.nowybip.pl/przetwarzanie-danych
"Wiadomość i jakiekolwiek pliki przesłane wraz z tą wiadomością są poufne i przeznaczone wyłącznie do użytku osób i jednostek, do których wiadomość jest adresowana. Jeśli wiadomość została otrzymana pomyłkowo, prosimy zawiadomić Administratora".

oferta ubezpieczenia

- Tabela urazów