HALA SPORTOWA

Hala sportowa w Rudniku

Adres: Rudnik, ul. Słoneczna 1

Parametry hali: wysokość - 8,5 m ; długość: - 42 m ; szerokość - 26 m

Informacje ogólne: Na parkiecie znajduje się 12 boisk: 3 boiska do piłki siatkowej w tym jedno główne i dwa boczne oznaczone linią białą. Boisko główne do piłki koszykowej oznaczone linią czerwoną z koszami o konstrukcji podwieszonej do sufitu opuszczane automatycznie z tablicami 24 sek.i dodatkowo boczne kosze treningowe. Linia czarną oznaczone jest boisko do tenisa ziemnego; przystosowane do gry pojedynczej i podwójnej. Ponadto sześć boisk do badmintona z niebieskimi liniami. Największe boiska pełnowymiarowe są przeznaczone do gry w piłkę ręczną i halową piłkę nożną, a linie oznaczone są kolorem zielonym. Kurtyna wyciszająca dzieląca halę na dwie części umożliwia prowadzenie zajęć równoległych. Na trybunach znajduje się 208 miejsc siedzących. Tablica świetlna umieszczona na ścianie bocznej  przeznaczona jest do wszystkich gier zespołowych. Dodatkowe zaplecze sportowe naszej hali stanowią takie pomieszczenia jak: siłownia i salka do gimnastyki korekcyjnej oraz zajęć muzyczno-ruchowych, szatnie z natryskami. Pod trybunami rozmieszczono magazyny na sprzęt sportowy. Na piętrze znajdują się dodatkowe pomieszczenia : biblioteka i trzy klasy przeznaczone do nauki najmłodszych uczniów w edukacji wczesnoszkolnej. Osobiście jako dyrektor szkoły i nauczyciel wychowania fizycznego ogromnie się cieszę, że uczniowie tej szkoły mają wspaniałe warunki do nauki i uprawiania sportu. Jednocześnie zachęcam wszystkich mieszkańców gminy, kluby sportowe i wszelkie instytucje do organizowania imprez sportowych w tej hali.

Obiekt zaopatrzono w boiska do siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej i halowej piłki nożnej oraz tenisa ziemnego i do gry w badmintona.

Hala jest dostępna codziennie od godz.16.00 do 22.00 w blokach 90 minutowych (oczywiście za wyjątkiem wcześniejszych rezerwacji na organizację zawodów sportowych).

Do pobrania: CENNIK | REGULAMIN

ZARZĄDZENIE HALA

Rezerwacja:

Dobrosława Szulc - tel. kontaktowy 697 777 969

Sprawdź dostępność hali w tabelce poniżej.

TERMIN ZAJĘTY