DZIEŃ DYNI
  • 27 Pazdziernik 2022

Były też zabawy ruchowe z dyniami, dyniowe zabawy matematyczne: klasyfikowanie dyń wg wielkości, szeregowanie od największej dyni do najmniejszej, przeliczanie dyń, jak również dzieci chętnie brały udział w różnych formach plastyczno-technicznych, starszaki wykleiły dynie kawałkami jesiennych liści, z kolei maluszki układały rytmy i kolorowały.

Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wybierały nasiona z dyni, a następnie przeprowadziły eksperyment „Wulkan”, co niezwykle ich zainteresowało.

Odbyła się również degustacja soku marchewkowo-malinowego.

Dzisiejszy dzień dostarczył dzieciom wiele pozytywnych wrażeń co widać na poniższych zdjęciach.