RAZEM POMAGAMY
  • 18 Pazdziernik 2022

W dniach od 10 do 14 października odbywała się w naszej szkole akcja pomocy dla dzieci chorych onkologicznie. Koordynowana była ona przez uczniów klasy 8 pod opieką pani Bożeny Walaszek i Kariny Sekuły. Uczniowie przygotowali plakaty informacyjne oraz skarbonki, które umieszczone zostały w klasach. Zbieraliśmy pieniążki dla chorych dzieci.

10 października, na znak solidarności z dziećmi chorymi przebywającymi w szpitalach, założyliśmy białe koszulki. Biała koszulka była dla nas symbolem piżamy, którą dzieci chore muszą nosić całymi dniami czy miesiącami.

Akcja organizowana była pod hasłem „Daj piątaka dla dzieciaka”, a zebrana kwota zostanie przekazana na konto fundacji „Gdy liczy się czas”.

Bardzo dziękujemy wszystkim za aktywny udział w akcji.

Julia Weiser kl. 8