• 21 Wrzesień 2022

Klaun gościem przedszkolaków z Szonowic z okazji Dnia Przedszkolaka

Nie od dziś wiadomo, że przedszkolaki uwielbiają niespodzianki. W związku z obchodzonym przez nich świętem 20 września, Panie z Przedszkola w Szonowicach postanowiły zaprosić do przedszkola kogoś wyjątkowego- kolorowego, sympatycznego i bardzo zabawnego klauna. Widok zaskoczonych i uradowanych niespodzianką buziek dzieci, Panie zapamiętają bardzo długo.

Klaun oprócz wspólnej zabawy przygotował też dla dzieci słodką niespodziankę – watę cukrową. Dzieci mogły ją nie tylko zjeść, ale również wspólnie z klaunem wykonać.

Jak przystało na prawdziwe świętowanie były balony, wspólne zabawy, tort i zdmuchiwanie przez dzieci świeczek. Słodką niespodziankę przygotowała nam również Pani Dyrektor za którą serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy.

To był niezwykle piękny, kolorowy i pełen wrażeń dzień w przedszkolu.