OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
  • 20 Wrzesień 2022

20 września to ważny dzień dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. W naszym przedszkolu kolejny raz obchodziliśmy Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i tańców przy ulubionych przebojach dziecięcych. W tym dniu odbyło się także Pasowanie na Przedszkolaka dzieci, które po raz pierwszy w tym roku zawitały do naszego przedszkola. Uwieńczeniem tego święta było „STO LAT” zaśpiewane dzieciom przez swoje panie oraz poczęstunek w formie babeczki. W nagrodę za udział we wspólnym świętowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe latawce.

Podczas zajęć popołudniowych starszaki wykonały kreatywne prace z kropką.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy Wam drogie Dzieci, aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach, każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych chwil. Niech Wasze marzenia się spełniają!