ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO
  • 05 Wrzesień 2022

Uroczystą akademią rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023. Po wakacyjnej przerwie przekroczyliśmy próg szkoły gotowi na nowe wyzwania i wrażenia. Przed nami czas wypełniony nauką, zdobywaniem nowych doświadczeń i wiedzy, realizacji planów i marzeń. Pierwszy dzień szkoły był szczególnie ważny dla uczniów klasy I. Podczas uroczystości odbyło się pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści doskonale wykonali zadania przygotowane przez wychowawczynię panią Barbarę Burdzik i tym samym udowodnili, że mogą już zostać pełnoprawnymi uczniami klasy I. Pasowania na ucznia dokonała pani dyrektor Weronika Żymełka. W ten sposób dzieci zostały oficjalnie przyjęte do grona uczniów naszej szkoły. Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami. W nowym roku szkolnym życzymy wszystkim wielu sukcesów, wytrwałości oraz pozytywnej energii. Powodzenia w zdobywaniu wiedzy i nowych doświadczeń.