Festyn Rodzinny w Szonowicach
  • 28 Czerwiec 2022
W piękna słoneczna niedziele 26.06.2022 odbył się festyn rodzinny w Szonowicach. Po powitaniu zgromadzonych gości przez Dyrektor Szkoły w Szonowicach Panią Danutę Cymerman oraz Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Panią Weronikę Żymełka rozpoczęły się występy przedszkolaków i uczniów.

W programie imprezy znajdowały się występy artystyczne dzieci, możliwość przebiegnięcia toru strażackiego dla dzieci, rozłożonego dzięki OSP Modzurów, a także prezentacja wozu policyjnego. Dodatkowo dzieci mogły też skorzystać z dmuchańca, zjeść smakowitą watę cukrową, pop corn, lody, puszczać bańki, malować na folii, a nawet była możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy dzieciom oraz brokatowe tatuaże. Nie mogło również zabraknąć zabaw dla naszych milusińskich. Uczestniczyły w nich nie tylko dzieci ale także i dorośli. Śmiechu i zadowolenia z nagród było co nie miara. Natomiast w przerwie między atrakcjami była możliwość zobaczenia przedstawienia pań z Koła Gospodyń Wiejskich.

Goście, którzy poczuli się głodni lub spragnieni mogli skorzystać z kilku punktów gastronomicznych, w których można było znaleźć coś słodkiego do kawy czy lub też coś dla zaspokojenia głodu. Były więc pyszne ciasta, frytki oraz pieczone na grillu kiełbaski.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu oraz wszystkim przybyłym gościom za świetną zabawę.