Zakończenie roku przedszkolnego- uroczystość pożegnania starszaków w Szonowicach
  • 22 Czerwiec 2022

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku  odbyło się 20 czerwca.

Na  wstępie uroczystości, po powitaniu przez panią dyrektor wszystkich dzieci, rodziców i wychowawców, absolwenci wprowadzili nas w tę uroczystość śpiewając piękne pożegnalne  piosenki. Następnie recytowały wierszyki i przedstawiły piękne tańce. Maluszki również miały okazję pożegnać starszaków mówiąc króciutki wierszyk . Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez wychowawcę grupy. Następnie nasi absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola.

Po występach i  podziękowaniach wszyscy zasiedli do przygotowanego przez rodziców poczęstunku, za który bardzo serdecznie dziękujemy.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.