FESTYN  RODZINNO- PARAFIALNY
FESTYN RODZINNO- PARAFIALNY
  • 13 Czerwiec 2022

W piękne niedzielne popołudnie 12 czerwca w ogrodach parafialnych w Rudniku odbył się Festyn rodzinno-parafialny. Od godziny 15.00, po powitaniu zgromadzonych gości przez księdza proboszcza Piotra Malawskiego i Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Panią Weronikę Żymełka rozpoczęły się występy przedszkolaków i uczniów.

W programie imprezy oprócz występów artystycznych dzieci znalazły się również pokazy strażackie rudnickich druhów, prezentacja sprzętu jednostki policyjnej i spotkanie ze Sznupkiem, policyjną maskotką. Dzieci mogły też skorzystać z dmuchańców, które tego dnia były darmowe, zjeść pyszną watę cukrową, pop corn, puszczać bańki czy spróbować swoich sił w zabawach sportowych.

Dla tych, którzy poczuli się głodni czy spragnieni czekało kilka punktów gastronomicznych, w których można było znaleźć coś słodkiego do kawy czy dla ochłody lub też coś konkretnego dla zaspokojenia głodu. Były więc pyszne naleśniki, pieczone na grillu kiełbaski, a także małe przekąski.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację festynu oraz wszystkim, którzy przybyli i świetnie się bawili.