• 13 Czerwiec 2022

,,Bezpieczne wakacje'' – pogadanka edukacyjna z Policjantem.

Wakacje tuż, tuż dlatego uczniowie naszej szkoły  wzięli udział w pogadance z panem dzielnicowym.

Podczas tej wizyty policjant mówił o zagrożeniach i możliwościach ich uniknięcia w czasie letniego wypoczynku. Zasygnalizował, że wszyscy niezależnie od tego, czy spędzają ten czas w miejscu zamieszkania, czy na zorganizowanych wyjazdach, zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa. Przedstawił sytuacje stwarzające realne zagrożenie w trakcie zabaw nad wodą. Uczulił uczniów na nieuczciwe lub podejrzane zachowania się obcych osób względem dzieci. Uświadomił dzieciom, że przestrzeganie określonych reguł i zachowanie zdrowego rozsądku w trakcie wolnych dni od szkoły nie wykluczy, ale pozwoli ograniczyć ryzyko przykrych sytuacji.

UCZNIOWIE DZIĘKUJĄ PANU DZIELNICOWEMU ZA CENNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE BEZPIECZNEGO SPĘDZANIA WAKACJI .