UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA STARSZAKÓW
  • 10 Czerwiec 2022

„Żegnamy przedszkole, radosny piękny czas,

idziemy do szkoły, niech dalej uczy Nas.

Żegnamy przedszkole uczniami chcemy być,

i coraz więcej umieć i coraz mądrzej żyć.”

Absolwenci Samorządowego Przedszkola w Rudniku żegnali się wczoraj ze swoimi kolegami, Paniami, przedszkolem na uroczystości, która odbyła się w czwartkowe popołudnie 9 czerwca. Na uroczystości obecni byli Rodzice, Pani Dyrektor oraz nauczyciele placówki. Dzieci rozpoczęły uroczystość Polonezem, którego zatańczyły z wielkim przejęciem. Były również piosenki, wiersze oraz tańce chłopców z kapeluszami i dziewczyn z obręczami. Po występie na absolwentów czekały niespodzianki, czyli pamiątkowe dyplomy oraz książeczki, które będą przypominały ten czas spędzony w przedszkolnych murach.

Na koniec tej części uroczystości Pani dyrektor, podziękowała przedszkolakom za chwile pełne wzruszeń i pozytywnych emocji, wszystkim paniom oraz rodzicom, za zaangażowanie w działania na rzecz placówki i ofiarowaną pomoc.

Po występach i podziękowaniach wszyscy zasiedli do przygotowanego przez rodziców poczęstunku, za który bardzo serdecznie dziękujemy…

…a naszym Absolwentom życzymy wielu sukcesów w szkole, fantastycznych przyjaciół, aby każdy dzień spędzony w szkole, był wspaniałą przygodą.

POWODZENIA!

CZ.1