DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU
  • 03 Czerwiec 2022

W środę 1 czerwca, w tym tak szczególnym dla wszystkich dzieci dniu, zadbaliśmy o to, aby dzień ten różnił się od zwykłego dnia i obfitował w wiele atrakcji.

Na dzieci czekało wiele niespodzianek. Na początek panie z przedszkola przygotowały dla dzieci teatrzyk cieni pt. „Trzy świńki”, a następnie, już na terenie przedszkola wesołe zabawy muzyczno- ruchowe, zawody sportowe, bańki mydlane, wata cukrowa o smaku gumy balonowej oraz truskawki.

Po zakończonej zabawie w przedszkolu czekał na dzieci „obiad niespodzianka”oraz coś dla ochłody, czyli pyszne lody.

Dla wszystkich naszych przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek i na długo pozostanie w ich pamięci.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten dzień stał się wyjątkowy!!!