Uczennice kl. IV na gminnym konkursie plastycznym
  • 30 Maj 2022

23 maja br. na zaproszenie Szkoły Podstawowej im. Josepha von Eichendorffa w Grzegorzowicach uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Sercem tworzone dla Mamy” pod patronatem Wójta Gminy Rudnik. Naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. IV w składzie: Clara Chruściel, Michelle Marcol, Wiktoria Rzepka oraz Magdalena Skroban.

Celem konkursu było połączenie dobrej zabawy z przyjemnością tworzenia oraz możliwość wykazania się kreatywnością. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu kilku prac techniką zdobienia oraz szycia. W rezultacie powstały rękodzieła w postaci świeczników, biżuterii (kolczyków oraz naszyjnika) oraz serca z filcu, które uczestniczki konkursu mogły zabrać ze sobą do domu, by następnie wręczyć je swoim mamom z okazji Dnia Matki.

Po wykonaniu zadań każda grupa zaprezentowała wykonane prace, z których Jury wybrało te najpiękniejsze. Wśród naszych uczennic wyróżniona została Clara Chruściel, która zdobyła statuetkę „Złotego pędzla kreatywności”.

Serdecznie cieszymy się z wyróżnienia i życzymy całej drużynie kolejnych sukcesów!