Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
  • 24 Maj 2022

" Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Finał wojewódzki chłopców U-10

Turniej  "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" to największe wydarzenie piłkarskie dla dzieci w Europie. Ideą tego turnieju jest popularyzacja piłki nożnej wśród dzieci . Sama jego nazwa mówi nam w zasadzie wszystko: z podwórka chcemy trafić na stadion. Tym, którym udaje się awansować do finałów wojewódzkich już realizują swoje marzenia. Takie marzenia zrealizowali nasi chłopcy w kategorii U-10. Awans do finału wojewódzkiego i gra z najlepszymi klubami to prawdziwa piłkarska przygoda. Brawa dla wszystkich chłopaków i czekamy na sukcesy w kolejnych latach. W śląskim finale zagrało 28 drużyn chłopców. W fazie grupowej nasi zawodnicy wygrali z SP Dąbrowa Górnicza, a przegrali z SMS Ruda Śląska i UKS Zawiercie.

Skład drużyny- Filip Rzytki, Adam Przybyła, Michał Ruciński, Tomasz Machowski, Sawyer Gajda, Jan Otlik, Julian Marcinek, Mateusz Mrowiec.

Trenerem drużyny jest Bożena Walaszek.