„Alladyn…baśń tysiąca i jednej nocy” opowieść muzyczna w wykonaniu aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa
  • 12 Maj 2022

Rudnickie przedszkolaki w poniedziałek 09 maja miały okazję zobaczyć to właśnie przedstawienie w Raciborskim Centrum Kultury.

Niezwykłe zdarzenia, cudowna lampa wprowadziły dzieci w zaczarowany świat baśni. Niezapomniany nastrój stworzyły barwne kostiumy i scenografia, a bogata gra światła i efekty specjalne dodały tajemniczości całemu widowisku.

A młodzi widzowie mogli się przekonać o niezbitej prawdzie, że „Nie bogactwo, ale miłość i uczciwość są w życiu najważniejsze”

Spektakl bardzo podobał się wszystkim, a świadczyły o tym pełne dziecięcego entuzjazmu reakcje.