WYCIECZKA  EDUKACYJNO-REKREACYJNA PRZEDSZKOLAKÓW Z RUDNIKA
WYCIECZKA EDUKACYJNO-REKREACYJNA PRZEDSZKOLAKÓW Z RUDNIKA
  • 28 Kwiecień 2022

W środę 27 kwietnia dzieci z obu grup wyruszyły na wycieczkę do Raciborza. W programie wycieczki były dwugodzinne zajęcia w Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności „SOWA” w Raciborzu. „SOWA” to takie nasze lokalne miniaturowe Centrum Nauki Kopernik znajdujące się w Warszawie. Podczas pobytu w tym miejscu dzieci miały możliwość samodzielnego obserwowania, doświadczania i poszukiwania odpowiedzi. Każdy znalazł coś dla siebie i miał możliwość aktywnie spędzić czas. Po tej porcji aktywności dzieci poczuły się głodne, więc wyruszyliśmy na obiad do McDonalda i podładowaliśmy baterie, gdyż w planie wycieczki był jeszcze pobyt w ogródku jordanowskim. Podczas prawie godzinnego pobytu, dzieci aktywnie wykorzystały dostępne sprzęty do zabaw.

Do przedszkola wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni, przecież niektórzy z nas po raz pierwszy mieli możliwość podróży autokarem.