WIELKANOCNE PODCHODY CZYLI  ZAJĄCZEK  W PRZEDSZKOLU
WIELKANOCNE PODCHODY CZYLI ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU
  • 14 Kwiecień 2022

Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi, nasze przedszkole odwiedza zajączek wielkanocny. Przynosi prezenty dla dzieci, ale nie zostawia ich tak, po prostu.

W tym roku, w środę 13 kwietnia Zajączek również zawitał do przedszkolaków. Przygotował dla nich kilka zadań-zagadek, których rozwiązanie doprowadziło dzieci do miejsca, w którym Zajączek ukrył koszyczki ze słodyczami. Wśród zadań był: quiz wielkanocny, zaśpiewanie wybranej przez dzieci piosenki, rozwiązanie wiosennych zagadek, przeliczanie pisanek i marchewek w koszyczkach oraz zadanie sprawnościowe z jajkiem. Oczywiście zadania były podzielone na dzieci młodsze i starszaki, a drogę do nich wskazywały strzałki. Wszystkie zostały pięknie rozwiązane i wykonane. A ile przy tym było radości i śmiechu!

Dziękujemy Zajączkowi wielkanocnemu, że o nas pamięta i oczywiście mamy nadzieję, że w przyszłym roku również dotrze do naszego przedszkola.

Życzymy Wszystkim wesołych, rodzinnych i zdrowych Świąt Wielkanocnych.