PRZEDSTAWIENIE SZKOLNEGO KOŁA TEATRALNEGO
  • 13 Kwiecień 2022

13 kwietnia uczniowie ze Szkolnego Koła Teatralnego „Tik-Tak” zaprezentowali, przed szkolną publicznością, swoje aktorskie umiejętności. Młodzi aktorzy wystąpili w przedstawieniu pt. „Szczęście”.

Zawsze staramy się, by każde nasze przedstawienie dało odbiorcom chwilę radości, relaksu, ale by także zawierało cenny życiowy morał. Również i tym razem chcieliśmy przekazać widzom ważne przesłanie dotyczące poszukiwania tego, co w życiu jest najważniejsze. Bo co to właściwie jest to szczęście? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie dla wszystkich jest jednoznaczna. A tak naprawdę prawdziwe szczęście to „ obecność drugiego człowieka obok siebie, uścisk dłoni przyjaciela, to spędzony razem czas, wspólne radości i troski. Szczęście to przekonanie, że jesteśmy w sercach i pamięci innych ludzi, a oni w naszych”. PAMIĘTAJMY O TYM!

Naszym aktorom gratulujemy udanego występu, życzymy odwagi i dalszych sukcesów w reprezentowaniu swoich aktorskich talentów.

Opiekun Szkolnego Koła Teatralnego: Karina Sekuła