Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym
  • 29 Marzec 2022

Okres zimowy to w naszej szkole czas, gdzie uczniowie regularnie spotykają się przy stołach i doskonalą swoje umiejętności gry w tenisa stołowego. Tenis stołowy jest bardzo szybką grą, wymagającą od zawodników niezwykle energicznych ruchów i reakcji. Nasi uczniowie podczas gry wzajemnie się wspierają, uczą przepisów i zasad gry oraz motywują swoich rówieśników do aktywności ruchowej. Tenis stołowy jest bardzo popularną gra w naszej szkole, dlatego dla wszystkich chętnych zawodników zorganizowano zawody sportowe. Mistrzostwa Szkoły odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych klasy VIII-VII, oraz klasy VI i młodsi.

Wyniki kl. VIII-VII

1m - Bartłomiej Kuźniar

2m - Martin Przybyła

3m - Dominik Zemelka

Wyniki kl. VI i młodsi dziewczyny

1m - Lena Czapek

2m - Zuzanna Fiegel

3m - Weronika Borodajko

Wyniki kl. VI i młodsi chłopcy

1m - Dawid Marcinek

2m - OliverWójcik

3m - Alex Mrozek

Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został Bartłomiej Kuźniar.

Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal a najlepsi otrzymali puchary.

Zawody zorganizował Uczniowski Klub Sportowy "ZRYW", który aktywnie działa przy naszej szkole.