Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej
  • 22 Marzec 2022

W hali sportowej w Rudniku odbyły się Mistrzostwa Gminy w halowej piłce nożnej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły z terenu naszej gminy. Długo wyczekiwane zawody sportowe dostarczyły zarówno zawodnikom jak i kibicom wiele emocji.

Piłka nożna to niesamowity sport. Aby być doskonałym na boisku, trzeba być zmotywowanym do gry zespołowej, a przede wszystkim dawać z siebie wszystko dla dobra własnego i dobra zespołu.

Taki charakter sportowca pokazali nasi uczniowie. Ręce składały się do oklasków, przy każdej kreowanej akcji. Brawo Rudnik.

Zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt nasza szkoła zajęła I miejsce.

Wyniki chłopców:

1m Rudnik

2m Grzegorzowice

3m Gamów

4m Szonowice

Skład drużyny - Bartłomiej Kuźniar, Jonatan Grygutis, Bartosz Twaróg, Mateusz Pisarczyk, Maksymilian Fiołka, Wiktor Ewy, Martin Przybyła, Dominik Piperek

Wyniki dziewcząt:

1m Rudnik

2m Szonowice

3m Grzegorzowice

Skład drużyny - Emilia Mikołajczyk, Aleksandra Flejszar, Jessica Maińczyk, Julia Koczy, Justyna Konopek, Oliwia Hawranek, Julia Gąsior