Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku
  • 16 Marzec 2022

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku",  to największe piłkarskie rozgrywki dla dzieci w Polsce. Poza wspaniałą zabawą i możliwością sportowej rywalizacji turniej daje swoim uczestnikom również szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności.

W eliminacjach powiatowych, które odbyły się w Arenie Rafako wystąpiło 50 reprezentantów naszej szkoły w różnych kategoriach wiekowych.

W każdym rozegranym meczu nie brakowało ciekawych zagrań, emocji -oraz tego, co w piłce nożnej najważniejsze - goli.

I miejsce i awans do finału wojewódzkiego wywalczyły dwa nasze zespoły -  dziewczynki w kategorii U8 oraz chłopcy w kategorii U10.

Skład zespołu U8 dziewczyn - Paulina Bujak, Julia Musioł, Zofia Pisarczyk, Milena Chruściel, Amelia Bury, Wiktoria Dziadek.

Skład zespołu U10 chłopców - Filip Rzytki, Adam Przybyła, Michał Ruciński, Sawyer Gajda, Tomasz Machowski, Julian Marcinek, Jan Otlik, Mateusz Mrowiec.

II miejsce - U12 dziewczyny

III miejsce - U10 dziewczyny

IV miejsce - U8 chłopcy i U12 chłopcy

Grając w piłkę nożną dzieci budują poczucie własnej skuteczności , zaczynają w siebie coraz mocniej wierzyć i rozwijają umiejętności mentalne.

Dziękuję wszystkim zawodnikom naszej szkoły, którzy przystąpili do rywalizacji sportowej i gratuluję osiągniętych wyników.

Trener - Bożena Walaszek