UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA  WIELOLETNIEJ  DYREKTOR  PRZEDSZKOLA W  RUDNIKU PANI  RENATY  RYBKA
UROCZYSTOŚĆ POŻEGNANIA WIELOLETNIEJ DYREKTOR PRZEDSZKOLA W RUDNIKU PANI RENATY RYBKA
  • 03 Luty 2022

W dniu 25.01.2022r Dyrektor ZSP w Rudniku–Pani Weronika Żymełka, przedstawiciel Rady Rodziców- Pani Angelina Chruściel, wice Wójt Gminy Rudnik– Pan Tomasz Kruppa oraz nauczycielki i przedszkolaki pożegnały przechodzącą na emeryturę Panią Renatę Rybka, która przez wiele lat była dyrektorem Samorządowego Przedszkola w Rudniku.

Dzieci przygotowały wierszyki, piosenki i tańce, dziękując w ten sposób Pani Renacie, za wszystkie lata pracy, troskę o kolejne dzieci, dobre rady i serce.

Pani Renata dziękowała za współpracę nauczycielom, rodzicom, podkreślając, że będzie pamiętać o wszystkich wspaniałych chwilach spędzonych w przedszkolu wśród dzieci, życzliwych i pomocnych rodziców oraz nauczycieli.

Była to wzruszająca uroczystość, a Pani Renacie życzymy, aby wszystkie plany i marzenia zrealizowały oraz spełniły się właśnie teraz.