Najlepszy portret nauczyciela
  • 15 Pazdziernik 2018

Z okazji Dnia Nauczyciela świetlica szkolna "Promyczek" ogłosiła konkurs plastyczny na najpiękniejszy portret nauczyciela. Chętni uczniowie naszej szkoły mieli kilka tygodni na wykonanie swoich prac, a dziś odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. W tajnym głosowaniu jury wybrało prace w dwóch kategoriach - klasy 1-3 oraz pozostałe starsze klasy. W grupie młodszej autorami wyróżnionych prac zostali Denis i Clara z klasy 1, a w grupie starszej Jessica z kl 5 i Jessica z kl 6. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, o które zadbała pani Sylwia we współpracy z rodzicami. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim biorącym udział oraz dziękujemy za włożony wysiłek w wykonanie pięknych portretów, które zdobią naszą świetlicę. Konkurs zorganizowały wychowawczynie świetlicy szkolnej - pani Sylwia i pani Karina.