Christmas Card Album
  • 15 Grudzień 2021

Dzięki współpracy nauczycieli naszej szkoły oraz przedszkola wychowankowie naszego przedszkola wzięli udział w projekcie eTwinning “ Christmas Card Album”. W projekcie wzięło udział 36 przedszkoli z różnych zakątków Europy.

Był to projekt dla przedszkoli – wymiana kartek świątecznych przez Internet.

Uczniowie wykonali ręcznie robione kartki świąteczne z życzeniami w języku angielskim lub języku niemieckim i swoim ojczystym języku. Dodatkowo każda klasa przygotowała krótki film, na którym dzieci śpiewały piosenkę bożonarodzeniową lub kolędę. Wszystkie materiały zostały  zebrane w prezentacji „Album na Kartki Świąteczne”.

W projekcie brały udział przedszkola z :

Francji - 1 przedszkole

Grecji - 16 przedszkoli

Włoch - 1 przedszkole

Litwy - 3 przedszkola

Polski - 4 przedszkola

Rumunii- 1 przedszkole

Serbii - 1 przedszkole

Słowacji - 3 przedszkola

Hiszpanii - 3 przedszkola

Turcji - 3 przedszkola

Dzięki kreatywności naszych pań również nasi wychowankowie mieli możliwość brać udział w tak ciekawym wydarzeniu.

Pełni wrażeń i nowych doświadczeń dziękujemy rodzicom za współpracę, a wychowawczyni grupy starszaków pani Martinie Kocur oraz nauczycielce języka niemieckiego pani Edycie Starostka za wytrwałość w dążeniu do celu. Projekt zakończył się 15 grudnia, choć współpraca będzie trwała ...

Oto efekty naszej pracy:

O Tannenbaum