• 02 Grudzień 2021

W dniu 29 listopada uczniowie klasy pierwszej wraz z panią Barbarą Burdzik i p. Iwona Kurzywilk uczestniczyli w zabawach andrzejkowych. Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb i prawdziwej magii. Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekuwał papierowe serce, aby poznać imię swojej sympatii, losował ciasteczko upieczone przez panią Basię, a w nim orzeszek niespodzianka i miłe słowo dla każdego. Katalog wróżb był ciekawy i bogaty, a wszyscy pragnęli wywróżyć sobie coś wyjątkowego! Każdy mógł dowiedzieć się, co czeka go w przyszłości: szczęście, pieniądze, pech, czy może jakaś inna niespodzianka! Wróżby pobudziły dziecięcą wyobraźnię  i pozwoliły przenieść się w świat marzeń i fantazji!