SPORT SZKOLNY
  • 07 Listopad 2021

Po długim okresie wyczekiwania uczniowie wrócili do szkolnych rozgrywek sportowych.  Rywalizacja w systemie Szkolnego Związku Sportowego przebiega w dwóch kategoriach wiekowych:

Igrzyska Dzieci - rocznik 2009 i młodsi,

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - rocznik 2007/2008

Pierwsze zawody jakie zostały rozegrane na hali w Rudniku to Mistrzostwa Gminy w badmintonie.

Wyniki naszych uczniów:

I miejsce - Lena Czapek i Zuzanna Fiegel, zawodniczki te awansowały do finału rejonowego

II miejsce - Dawid Marcinek i Alex Mrozek

II miejsce - Oliwia Raczek, Emilia Mikołajczyk, Julia Koczy

II miejsce - Maksymilian Fiołka, Rafał Walaszek, Bartłomiej Kuźniar

Natomiast w szkole w Szonowicach odbyły się Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym. W Igrzyskach Dzieci w  rywalizacji chłopców bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy, którzy wywalczyli II miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie - Dawid Marcinek, Wojciech Mikołajczyk, Dominik Zemełka.

Zawodników do zawodów sportowych przygotowała Bożena Walaszek

Wszystkim zawodnikom gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych sportowych sukcesów.