Konkurs " Najpiękniejsza dynia- mandala"
  • 02 Listopad 2021

Konkurs " Najpiękniejsza dynia- mandala"

W szkolnej świetlicy dzieci wzięły udział w konkursie plastycznym na najładniejszą dynię – mandalę, ogłoszonym przez p.Sylwię Przybyła. Uczniowie w ciągu tygodnia (21.10- 28.10) mogli podjąć wyzwanie, użyć wielu kolorów i własnej wyobraźni, aby powstała wyjątkowa październikowa ozdoba. Pomysł spodobał się wszystkim, jednak tylko nieliczni wykonali dynię do końca i wzięli udział w konkursie. Wszystkie oddane prace zostały wyeksponowane w sali świetlicowej i są jej niewątpliwą dekoracją.

Nauczyciele głosowali na najładniejszą dynię i w ten sposób zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu. Pierwsze miejsce zdobył Jakub Skroban (kl.IV), miejsce drugie - Milena Maińczyk (kl. III), miejsce trzecie - Magdalena Skroban (kl.IV).

Gratulujemy.