SUKCESY UCZNIÓW W ZAWODACH
  • 22 Pazdziernik 2021
W Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego w lekkiej atletyce. Uczniowie Szkół Podstawowych rywalizowali w takich konkurencjach jak: pchnięcie kulą, skok wzwyż, skok w dal oraz biegi na 60m, 300m, 600m, 1000m. W zawodach wystartowało 350 młodych lekkoatletów. Do rywalizacji przystąpili również uczniowie naszej szkoły. Najlepsze wyniki uzyskali: I miejsce - Rafał Walaszek – bieg na 1000m II miejsce - Michelle Marcol – skok w dal III miejsce – Wiktoria Rzepka – bieg na 600m III miejsce – Patryk Wagner – bieg na 1000m Wszystkim startującym uczniom gratulujemy uzyskanych wyników sportowych i życzymy dalszych sukcesów. W Zespole Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu odbyły się Halowe Mistrzostwa Powiatu Raciborskiego w lekkiej atletyce. Uczniowie Szkół Podstawowych rywalizowali w takich konkurencjach jak: pchnięcie kulą, skok wzwyż, skok w dal oraz biegi na 60m, 300m, 600m, 1000m. W zawodach wystartowało 350 młodych lekkoatletów. Do rywalizacji przystąpili również uczniowie naszej szkoły. Najlepsze wyniki uzyskali: I miejsce - Rafał Walaszek – bieg na 1000m II miejsce - Michelle Marcol – skok w dal III miejsce – Wiktoria Rzepka – bieg na 600m III miejsce – Patryk Wagner – bieg na 1000m Wszystkim startującym uczniom gratulujemy uzyskanych wyników sportowych i życzymy dalszych sukcesów.