LIST DO TATY
  • 19 Pazdziernik 2021

18 października bieżącego roku uczniowie klasy piątej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudniku wzięli udział w uroczystej Gali podsumowującej okręgowy etap senackiego konkursu „List do Taty” 2021. Na spotkanie, na które zostali zaproszeni w imieniu Pani Senator Ewy Gawędy, nasi podopieczni udali się razem ze swoją wychowawczynią - Koryną Marcinkowską.

Uczestnicy uroczystego spotkania mieli okazję wysłuchania krótkiego programu artystycznego oraz przemówień zaproszonych Gości, wśród których znalazł się zastępca wójta Gminy Rudnik- p. Tomasz Kruppa.

W części podsumowującej Konkurs uczniowie otrzymali z rąk Senator Ewy Gawędy dyplomy i upominki w podziękowaniu za udział w zmaganiach konkursowych. Uczniowie wyróżnieni: Julia Nadachewicz i Emilia Rudek oraz nagrodzeni: Damian Banik (II miejsce)

i Aron Gajda (III miejsce) otrzymali dyplomy, upominki i cenne nagrody. Na zakończenie Gali wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia, a następnie na uroczysty obiad.

Po uroczystości, uczniowie wraz z wychowawcą, pełni wrażeń udali się w drogę powrotną do szkoły.

Wszystkim uczniom klasy V gratulujemy odwagi oraz zaangażowania w pisaniu listów i życzymy podejmowania nowych wyzwań.