Dzień Edukacji Narodowej - Pasowanie na ucznia
  • 14 Pazdziernik 2021

14 października 2021 roku o godzinie 10.00 odbyła się uroczystość ,,Pasowania na ucznia”. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodzicom. Na początku wszyscy odśpiewali hymn państwowy. Później zabrała głos pani dyrektor Weronika Żymełka, która przywitała wszystkich gości. Uczniowie klasy pierwszej deklarowali dumnie, że będą przysparzać rodzicom, nauczycielom i szkole samych sukcesów. Ten radosny dzień na pewno długo pozostanie w ich pamięci. Uczniowie klasy pierwszej przez wiele dni solidnie, z pełnym zaangażowaniem przygotowywali się do tego szczególnego dnia, chcąc jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie. Po zakończeniu uroczystości na dzieci czekała słodka niespodzianka i prezent w postaci pióra.

Nasze szkolne  i przedszkolne talenty:

Utalentowani uczniowie - Jonatan i Bartek

Utalentowane uczennice- Alicja i Wiktoria