PRZEDSZKOLAKI Z RUDNIKA NA SPOTKANIU Z FRANKLINEM  W GMINNEJ BIBLIOTECE
PRZEDSZKOLAKI Z RUDNIKA NA SPOTKANIU Z FRANKLINEM W GMINNEJ BIBLIOTECE
  • 12 Pazdziernik 2021

Sympatycznego żółwika znają chyba wszystkie dzieci i darzą go wielką sympatią, a świadczyły o tym uśmiechnięte i radosne minki naszych przedszkolaków przed spotkaniem z Nim w bibliotece.  Franklin, bohater książek dla dzieci i telewizyjnych bajek stworzony przez kanadyjską pisarkę Paulette Bourgeois w 1986 roku, oczekiwał nas w środę 6 października. Mały żółwik w swoich opowieściach uczy już od najmłodszych lat jak rozwiązywać własne problemy, bawi, rozśmiesza, uczy używania „czarodziejskich słów”, a także pokazuje jak ważne miejsce w życiu każdego człowieka zajmują rodzice. Z książeczek dzieci mogą się wiele nauczyć. Podczas spotkania zorganizowanego przez Panie z GBP w Rudniku dzieci słuchały bajki o Franklinie i odpowiadały na pytania, a także brały udział w wesołych zabawach z Franklinem i kolorowały jego portret. Na koniec zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z tym jakże sympatycznym żółwikiem.

Serdecznie dziękujemy za udane spotkanie, które dało naszym przedszkolakom dużo radości i wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wrócili do przedszkola.