DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU
  • 12 Pazdziernik 2021

Dnia 30 września 2021 roku w obu grupach przedszkolnych świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Każda grupa świętowała inaczej.

W Maluszkach wszystkie dzieci uczestniczyły w różnorodnych zabawach ruchowych, sprawnościowych, tanecznych, a na zakończenie dziewczynki złożyły swoim kolegom z grupy najlepsze życzenia i wręczyły odznaki „Super Chłopaka”, jak również odśpiewały uroczyste „Sto lat”. Tego dnia każdy maluch otrzymał jeszcze słodkiego lizaka na dzień chłopaka.

Starszaki natomiast wykonywały zadania, które otwierały drzwi do „Klubu niezwykle uprzejmych Dżentelmenów”. Było między innymi: golenie brody, taniec kaczuszki, zaproszenie koleżanki do tańca na gazecie, podarowanie kwiatka „zerwanego” rękawicą kucharską, segregowanie obrazków z dobrym i złym zachowaniem, uporządkowanie zastawy na stole, wypicie eliksiru uśmiechu i zjedzenie zaczarowanego ciastka???? Wszystkie działania chłopaków oceniało bardzo surowe „jury” w skład którego weszły dziewczynki z grupy.

Ach co to były za emocje… Na koniec dzieci wykonały dla siebie lub dla taty krawaty, lub muszki????

Naszym mały Dżentelmenom

życzymy wszystkiego, co najlepsze