ZACHOWAĆ DZIECIĘCĄ RADOŚĆ…
ZACHOWAĆ DZIECIĘCĄ RADOŚĆ…
  • 17 Wrzesień 2021

 

   Szczery i głośny śmiech dzieci jest czymś, co wywołuje uśmiech na twarzach dorosłych. Świadkami takiej radości uczniów klas IV-VI byliśmy w czasie jednodniowej wycieczki do Mosznej i Olszowej, która odbyła się 15.09.bieżącego roku.

   W Mosznej, w Fabryce Robotów dzieci miały okazję podziwiać wspaniałe konstrukcje robotów wykonane z różnych elementów znalezionych na złomowiskach. Wykonawca tych prac osobiście oprowadził nas po wystawie i odpowiadał na pytania zainteresowanych uczniów. Trzeba przyznać, że na wszystkich oglądających ekspozycja zrobiła ogromne wrażenie.

   Kolejnym punktem naszej podróży był Park Miniatur Sakralnych w Olszowej, gdzie znajdują się piękne miniatury obiektów sakralnych przedstawione w skali 1:25. Dzieci szybko obejrzały kolejne eksponaty, by jak najszybciej dotrzeć do parku rozrywki. Tam przez kilka godzin towarzyszyły im niezwykłe emocje. Uczniowie korzystali z różnych atrakcji przygotowanych dla nich. Były to m.in.: „Zielony labirynt”, park zabaw czy park linowy, który dostarczył naszym podopiecznym wielu powodów do radości. Zdarzyło się również kilka zabawnych sytuacji. Zapewne długo będą wspominane. Najważniejsze jest jednak to, że wszyscy zadowoleni bezpiecznie wrócili do swoich domów.

   Opiekę nad uczniami podczas wycieczki sprawowały wychowawczynie klas IV-VI.


Galeria: