SPOTKANIE PRZEDSZKOLAKÓW Z RUDNIKA Z POLICJANTEM
  • 17 Wrzesień 2021

Dnia 16.09.21r. hali sportowej, z przedszkolakami spotkał się asp. szt. Grzegorz Antkowiak, który na co dzień pełni funkcję Dzielnicowego. Pan policjant opowiedział o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, jak również o niebezpieczeństwach, jakie mogą spotkać dzieci w miejscach takich jak: plac zabaw, podwórko, dom. Dzieci ze skupieniem i uwagą słuchały, jak ważne jest przewożenie dzieci w foteliku samochodowym, jakie skutki niesie ze sobą jazda bez fotelika i bez zapiętych pasów. Jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię bez sygnalizacji świetlnej, a także jak ważne jest noszenie światełek odblaskowych oraz znajomość numerów alarmowych.
Przed spotkaniem z Panem Dzielnicowym dzieci miały możliwość poćwiczenia prawidłowego przechodzenia przez jezdnię.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie i zapraszamy ponownie do naszego przedszkola.