GALA UZDOLNIONYCH UCZNIÓW
  • 13 Wrzesień 2021

Wójt gminy Rudnik Piotr Rybka nagrodził najzdolniejszych uczniów z terenu gminy Rudnik.

Uroczysta Gala odbyła się na hali sportowej przy szkole w Rudniku. Nagrodzonych uczniów przywitała Pani dyrektor szkoły Weronika Żymełka oraz inspektor ds. oświaty, kultury i sportu Gabriela Seider

W tym roku nagrodzono 12 uczniów.

Nagrodę za wysokie wyniki w nauce otrzymała Hanna Uriasz. Natomiast za osiągnięcia artystyczne i sportowe nagrodę otrzymali: Piotr Rutko, Dawid Marcinek, Rafał Walaszek.

Wójt gratulował i dziękował za trud oraz za wytrwałość i promowanie gminy poza jej granice -

Cieszy mnie, że co roku mogę nagrodzić tych którzy wciąż sięgają po najwyższe trofea i je zdobywają.

Podczas gali dziękowano również wychowawcom nagrodzonych uczniów.

Tegoroczną galę występem artystycznym uświetnił uczeń naszej szkoły Piotr Rutko.

Wszystkim nagrodzonym bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.