Pani Gizela Absalon – 27 lat pracy w szkole w Rudniku
  • 15 Lipiec 2021
Znana wszystkim Pani Gizela Absalon – związana niemal od zawsze z naszą szkołą, odchodzi na emeryturę. Przez wiele lat, i do chwili obecnej, była Sekretarzem placówki, wizytówką szkoły, prawą ręką dyrektora. Dbała o dobre imię i prestiż szkoły w środowisku lokalnym, służyła nauczycielom, opiekowała się uczniami, utrzymywała świetne relacje z przyjaznymi i życzliwymi szkole rodzicami. Znała historię wielu pokoleń, wszystkich uczniów i wszystkie kąty w szkole. Cieszyła się z osiągnięć dzieci i młodzieży. Zawsze walczyła o autorytet szkoły i szacunek dla codziennej, odpowiedzialnej pracy dyrektora. Można było na niej polegać. Tysiące uczniów wszystkich roczników, tysiące zaprzyjaźnionych z nią rodziców, setki pedagogów, pracowników administracji i obsługi oraz wszyscy związani z rudnicką szkołą w latach 1994-2021 chylą przed nią czoła, ściskają i gorąco dziękują!!!

Filmy: