DARY CZTERECH WRÓŻEK
  • 23 Czerwiec 2021

Zapewne wszyscy lubimy bajki, a szczególnie takie, które można zobaczyć na żywo. Koniec roku szkolnego już tuż, tuż, i z utęsknieniem myślimy o wakacjach i letnim wypoczynku. Chcąc umilić wszystkim te ostatnie przedwakacyjne chwile, uczniowie Szkolnego Koła Teatralnego „Tik-Tak” wystąpili dziś w przedstawieniu pt. „Dary czterech wróżek” na podstawie książki E. Szelburg – Zarębiny. Bajka to utwór literacki zawierający morał (pouczenie). Nasza bajka też zawierała przesłanie, że zawsze warto być dobrym dla innych, bo dobro wraca, a „gdyś gbur i leniwiec, wtedy się nic nie uda”. Młodzi aktorzy po raz kolejny zaprezentowali swoje talenty i umiejętności.       Występ bardzo się wszystkim podobał o czym świadczyły gromkie brawa i owacja na stojąco. Bardzo dziękujemy i życzymy kolejnych pięknych występów.