CIĄG DALSZY PRZEDSZKOLNEGO EURO 2020
  • 19 Czerwiec 2021

W czwartek, 17 czerwca, Pani Bożena Walaszek z Samorządem Uczniowskim i uczniami kl.VII, zorganizowała mecz Polska- Hiszpania, w którym udział wzięły przedszkolaki z grupy maluchów. W skład zespołu hiszpańskiego weszli: : Antoś, Miłosz, Malwinka, Ania, Zuzia, Nadine, Józek i Kacper natomiast grupę Polaków reprezentowali: Jasiu, Emma, Paulina, Martyna, Karolina, Lena, Paweł oraz Tadziu. Mecz był bardzo wyrównany, zakończył się remisem 4:4. Gole dla swoich drużyn zdobyli Paweł, Lena, Jasiu dla Polski, Józek i Kacper dla drużyny Hiszpanii. Natomiast w piątek, kolejny mecz rozgrywek Euro 2020 rozegrały starszaki. Było to spotkanie drużyn Polski i Hiszpanii i tak jak w przypadku młodszych kolegów mecz był bardzo dynamiczny i wyrównany, zakończony wynikiem 1:1. Gole dla swoich drużyn zdobyli Mikołaj i Ignaś.

Jeżeli reprezentacja Polski będzie grała z takim zacięciem jak nasze przedszkolaki, to może jeszcze uda się wyjść z grupy. Jak zawsze mogliśmy liczyć na kibiców, którzy dodali otuchy naszym przedszkolakom.