PRZEDSZKOLAKI W REMIZIE STRAŻACKIEJ  RUDNICKIEJ OSP
PRZEDSZKOLAKI W REMIZIE STRAŻACKIEJ RUDNICKIEJ OSP
  • 15 Czerwiec 2021

Wizyta w remizie strażackiej i spotkanie ze strażakiem -Panem Michałem, była 1 czerwca jedną z atrakcji, które czekały na przedszkolaków naszej placówki.

Pan Michał zaprezentował dzieciom wóz bojowy rudnickiej straży, a także ciekawie opowiedział i zaprezentował sprzęt, jakiego potrzebują strażacy do wykonywania swojej ciężkiej służby. Oczywiście nie mogło zabraknąć pokazu małej sikawki, którą każdy chętny Maluch i Starszak mógł wypróbować. Na zakończenie tego spotkania, w podziękowaniu za trudną służbę, dzieci zaśpiewały piosenkę i wręczyły Panu Michałowi własnoręcznie wykonane w przedszkolu laurki.

Panu Michałowi serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas, a wszystkim Strażakom życzymy wielu radości i mało trosk podczas wykonywania swojej służby ????