DZIEŃ DZIECKA W RUDNICKIM PRZEDSZKOLU
  • 15 Czerwiec 2021

We wtorek 1 czerwca, w tym tak szczególnym dla wszystkich dzieci dniu, zadbaliśmy o to, aby dzień ten różnił się od zwykłego dnia i obfitował w wiele atrakcji. Oczywiście wszystko odbywało się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Na dzieci czekało wiele niespodzianek. Na początek spotkanie ze Strażakiem – Panem Michałem, w remizie rudnickiego OSP, a następnie, już na terenie przedszkola wesołe zabawy, bańki mydlane, wata cukrowa oraz coś dla ochłody, czyli pyszne lody.

Ten wyjątkowy dzień uświetnili swoją obecnością Wójt Gminy Rudnik – Pan Piotr Rybka i Inspektor ds. Oświaty – Pani Gabriela Seidel, którzy złożyli wszystkim dzieciom życzenia oraz wręczyli im prezenty. Również Dyrektor Zespołu- Pani Weronika Żymełka, obdarowała naszych Milusińskich słodkimi prezentami.

Dla wszystkich naszych przedszkolaków był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek i na długo pozostanie w ich pamięci.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby ten dzień stał się wyjątkowy!!!