Liczne sukcesy w gminnym konkursie plastycznym
  • 16 Kwiecień 2021

Uczniowie i wychowankowie naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudniku wzięli udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pt. „Jajka wielkanocne ręcznie robione” organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Raciborzu.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania symboliką i tradycjami Świąt Wielkanocnych oraz promowanie pozytywnych postaw wobec tradycji i kultury ludowej.

Prace zostały ocenione w zakresie: zgodności z tematem, pomysłowości i oryginalności, jakości i estetyki wykonania oraz różnorodności zastosowanych środków plastycznych.

Na konkurs wpłynęło 70 prac z całej Gminy Rudnik.

Komisja konkursowa wysoko oceniła i nagrodziła prace wykonane przez naszych uczniów.

A oto wyniki konkursu:

Kategoria: Dzieci przedszkolne

I MIEJSCE: Martyna Stuchły

III MIEJSCE: Emilia Reichel

Kategoria: Klasy I-III

III MIEJSCE: Jerzy Otlik

Kategoria: Klasy IV-VI

I MIEJSCE: Aleksandra Wnęk

II MIEJSCE: Zuzanna Fiegel

Kategoria: Klasy VII- VIII

I MIEJSCE: Jessica Maińczyk

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Zwycięzcy, rodzice, opiekunowie dzieci lub nauczyciele mogą odebrać nagrody i pamiątkowe dyplomy w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rudniku po uprzednim umówieniu się z pracownikiem Biblioteki pod nr telefonu 32 410 64 14

W korytarzu przed Biblioteką zorganizowana została wystawa wszystkich prac dostępna w godzinach 9:00 do 15:00