ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU
  • 29 Marzec 2021

Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi, nasze przedszkole odwiedza Zajączek Wielkanocny, który przychodzi, a raczej kica z prezentami dla dzieci. Ale nie zostawia ich ot tak, po prostu. Najpierw dzieci samodzielnie, w przedszkolu przygotowują koszyczki, które później  gdzieś znikają…i po kilku dniach odnajdują się w ogrodzie, pełne słodkich prezentów.

Również w tym roku tak się stało. W piątek 26 marca rudnickie przedszkolaki odwiedził Wielkanocny Zajączek, który sprytnie ukrył koszyczki wśród sprzętów na podwórku Nivea i na boisku. Kiedy dzieci zauważyły koszyczki ze smakołykami były bardzo zadowolone. Z uśmiechem na twarzy wróciły do przedszkola. Był to dzień pełen wrażeń i radości.