Kartka wielkanocna - w języku niemieckim
  • 25 Marzec 2021

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rudniku odbył się konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną w języku niemieckim- Osterkarte.  Konkurs odbył się w ramach projektu DFK Rudnik oraz Związku Niemieckich Stowarzyszeń  Społeczno- Kulturalnych w Opolu. Konkurs odbył się dla Przedszkola w Rudniku oraz dla uczniów klas I- III Szkoły Podstawowej w Rudniku. Dzieci oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: maluszki, starszaki, oraz klasy I-III. Uczestników było 31. Organizatorami tego konkursu w naszej placówce były pani Edyta Starostka – nauczyciel języka niemieckiego w Szkole Podstawowej w Rudniku oraz pani Sabina Serzisko nauczyciel wychowania przedszkolnego w Przedszkolu w Rudniku. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Główne nagrody dostali:

MALUSZKI:

I MIEJSCE – PAWEŁ MROWIEC