• 19 Marzec 2021

W związku z obowiązującym w całym kraju lockdownem
uczniowie klas I-III od 22 marca 2021 r. do 11 kwietnia 2021 r.  przechodzą na tryb nauki zdalnej.

Bardzo proszę, aby nie lekceważyć obowiązków nauki, aby wszyscy uczniowie brali udział w zajęciach online (dotyczy to również uczniów klas IV-VIII). Tak jak poprzednim razem nauka odbywać się będzie online – za pomocą aplikacji ZOOM oraz offline – za pomocą strony internetowej.

Przepraszam za wszelkie niedogodności, które są od nas niezależne.
Bardzo proszę, aby wszelkie uwagi, sugestie, dotyczące pracy szkoły kierować do nauczycieli wychowawców lub dyrektora (telefonicznie, mailowo, za pomocą dziennika elektronicznego Vulcan lub poprzez umówiony kontakt w placówce).

Prosimy na bieżąco śledzić stronę internetową Zespołu, na której będą zamieszczane aktualne informacje i komunikaty.

Dyrektor ZSP
                                                  Weronika Żymełka