• 04 Marzec 2021

Konkursu plastycznego na kartkę wielkanocną w języku niemieckim

1. Konkurs organizowany jest przez  Zespół Szkolno- Przedszkolny w Rudniku, DFK w Rudniku i Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce.
  2. Konkurs skierowany jest do wychowanków Samorządowego Przedszkola w Rudniku oraz uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej im. abp. J. Gawliny w Rudniku.
  3. Udział w Konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.
  4. Poprzez przystąpienie do Konkursu uczestnicy akceptują zasady zawarte w Regulaminie.
  5. Oceniany będzie w trzech kategoriach wiekowych:

I: maluchy: 3-4 lata

II: starszaki: 5-6 lat

III: klasy I-III szkoły podstawowej: 7-10 lat

1. Cel konkursu:

• rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej
  • pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą
  1. Zakres prac:
    • Kartka wielkanocna
    • kompozycja płaska
    • technika wykonania pracy dowolna
    • praca wykonana na sztywnej kartce: brystolu
    • wymiar kartki: max A4 złożone na pół
    • w pracę wkomponowane powinno być hasło: „Frohe Ostern” lub w przypadku przedszkola może być bez napisu
    • w konkursie uczestniczą osoby indywidualne
    • prace przesłane na konkurs muszą być wykonane samodzielnie

1. Tematyka:
    • Zwyczaje i tradycje wielkanocne
    • Motywy tradycyjne lub współczesne
    •
  2. Do pracy należy dołączyć kartę z informacjami: imię i nazwisko autora, wiek, klasa/oddział, numer telefonu, nazwę szkoły lub przedszkola oraz formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

1. Prace należy dostarczyć osobiście na adres:

Zespół Szkolno- Przedszkolny

ul. Słoneczna 1, 47-411 Rudnik do dnia 18 marca 2021r.

1. Komisja konkursowa dokona oceny prac. Prace zostaną ocenione pod względem samodzielności, staranności wykonania, pomysłowości, estetyki wykonania pracy oraz walorów artystycznych.
  2. W każdej z kategorii zostanie przyznane I, II, III miejsce.
  3. Wybrane przez organizatora prace zostaną wydrukowane i wysłane do instytucji współpracujących z Placówką. Pracy zostaną podpisane imieniem i nazwiskiem autora.
  4. Laureaci konkursu o wynikach zostaną powiadomieni pisemnie lub telefonicznie.
  5. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 31.03.2021r.
  6. Organizator zastrzega sobie prawo do opublikowania wybranych prac również w materiałach promocyjnych oraz w Internecie. Prawo to organizator zastrzega sobie na wszystkie przyszłe lata, tak aby bez dodatkowych zezwoleń mógł zaprezentować wybrane prace lub ich części w przyszłych publikacjach. W związku z publikacją nie jest przewidziane jakiekolwiek wynagrodzenie.
  7. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania, unieważnienia lub przesunięcia terminów Konkursu w każdym czasie oraz zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu.
  8. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych (Dz.U. z 2018, poz. 165).

-Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!-

p. Edyta Starostka i p. Sabina Serzisko

Klauzula Informacyjna

1. Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach konkursu jest Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudniku, 47-411 Rudnik, ul. Słoneczna 1. jako pracodawca, za którego czynności z zakresu prawa pracy dokonuje Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rudniku.

2. Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem e-mail: iod.oswiata@interia.pl

3. Cel i podstawy przetwarzania udział ucznia w konkursie oraz umieszczanie wyników konkursów,  podczas promowania działań szkoły. Podstawa prawna przetwarzania: zgoda osoby, której dane dotyczą na przetwarzanie danych jej dotyczących a przetwarzanie jest zgodne z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2017 poz. 880) oraz Ustawą z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2016 r. poz. 1943, 1954, 1985 i 2169 oraz z 2017 r. poz. 60, 949 i 1292), Prawo Oświatowe z dnia 1 4 grudnia 2016 r. (Dz.U. z 2017, poz. 59).

4. Państwa dane osobowe mogą być przekazane podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudniku zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu. Państwa dane będą przetwarzane przez okres określony w dokumentacji archiwizacyjnej.

6. Mają Państwo prawo do: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych; ograniczenia przetwarzania danych osobowych; usunięcia danych osobowych; wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).

7. Podanie przez Państwa danych osobowych jest niezbędne, aby uczestniczyć w konkursie. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.

Ogólne informacje oraz zgoda opiekuna prawnego na przetwarzanie danych