CZERWONY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU
  • 01 Marzec 2021

PRZYJAŹŃ I RADOŚC WŚRÓD NAS”

CZYLI CZERWONY DZIEŃ W PRZEDSZKOLU

Środa 17 lutego i czwartek 25 lutego  w naszym przedszkolu były „Dniami Czerwonymi”. Kolorowe dni to już kilkuletnia tradycja imprez organizowanych w naszej placówce. Podczas Dnia Czerwonego, który świętujemy w okolicach Walentynek, rozmawiamy z dziećmi o przyjaźni, miłości, uczuciach oraz emocjach tych pozytywnych, ale również i negatywnych. Dzieci dzielą się pomysłami na okazywanie miłości bliskim osobom, nie tylko od święta. Tego dnia organizowałyśmy różnorodne zabawy, konkursy, które integrowały nasze małe społeczności – grupę przedszkolaków.

Dzień Czerwony upłynął każdej grupie w miłej i radosnej atmosferze. A wszystkie dzieci otrzymały na jego zakończenie „serduszkowy cukierek przyjaźni”.